0 542 317 3636

Vip Kurye

Vip kurye ile gönderileriniz ortalama olarak 20 dakika içerisinde sizden alınır toplam 60 dakika içerisinde göndermek istediğiniz adrese güvenli bir şekilde teslimatı yapılır. City Expres Kurye olarak müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarına yönelik geliştirdiğimiz hizmet seçeneklerimize Vip kurye hizmetimizi de eklemiş bulunmaktayız.

City Expres olarak müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarına yönelik geliştirdiğimiz hizmet seçeneklerimize Vip kurye hizmetimizi de eklemiş bulunmaktayız. İstanbul’da yer almakta olan firmalar başta olmak üzere tüm müşterilerimiz için özel olarak uygulamakta olduğumuz Vip kurye hizmetimiz ile son derece acil olan kurye ihtiyaçlarınızı anında karşılamak için özel motorlu kuryemizi adresinize kadar gönderiyor ve sadece sizin teslimatınızın yapılmasını sağlıyoruz.

Böylece gönderinizi teslim almak üzere adresinize gelen motorlu kuryemiz, gönderinizi aldıktan sonra direkt olarak vermiş olduğunuz teslimat adresine doğru yola çıkmakta ve yol üzerine başka hiçbir yere uğramadan bir an önce gönderinizi teslim etmek üzere hareket etmektedir. Böylece acil olan gönderilerinizi mümkün olan en kısa zamanda moto kurye tarafından teslim edebilmektedir.

Vip kurye hizmetimiz özel motorlu ekiplerimiz tarafından adresinizden alınarak hedef lokasyona teslim edilmektedir. Özel motorlarımız sayesinde İstanbul gibi trafik sıkıntısı oldukça fazla olan bir şehirde bile kısa bir süre içerisinde acil gönderileriniz teslim edilebilmektedir. Ufak boyutlu motorlarımız sayesinde trafik sıkışık bile olsa kuryemiz araçların arasından ya da kaldırım üzerinden rahatça ilerleyebilmekte ve sıkışık trafik sebebiyle herhangi bir vakit kaybı yaşamamaktadır.

Motorlu ekiplerimizin gönderilerinizi teslim etmesi sayesinde sizin İstanbul trafiğinde aracınızla saatlerce trafikte beklemek zorunda kalmanıza gerek kalmadan, ekiplerimiz tarafından gönderileriniz Vip kurye hizmet seçeneğimizle kısa süre içerisinde teslim edilmektedir. Böylece zaman kaybı yaşamadan, diğer önemli işlerinizi ertelemek zorunda kalmadan sadece gönderinizi kuryemize teslim etmeniz yeterli olacaktır. Acil teslimatlarını İstanbul içerisinde minimum 10 dakika maksimum 60 dakika içerisinde hava şartlarına ve teslimat adresinin mesafesine göre değişiklik göstermektedir.

Vip kurye hizmetimiz abone müşterilerimiz için özel olarak sağlamakta olduğumuz bir hizmettir. Ancak abone müşterilerimizin yanı sıra abone olmayan müşterilerimizde taleplerini bize ileterek bu hizmetimizden faydalanabilmektedirler. Tüm müşterilerimizin bu hizmetimizden faydalanması için iletişim numaralarımız aracılığı ile firmamıza ulaşmaları yeterlidir. Hemen en yakındaki motorlu kuryemiz gönderiyi almak üzere tarafımızdan yönlendirilecektir. Vip kurye hizmetimiz öncelikle olarak abone müşterilerimize verilmektedir.
Bu nedenle bu özel hizmetimizden faydalanmak için dilerseniz City Expres firmamıza abone olabilir, ayrıcalıklı hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Vip kurye hizmetimizden faydalanmak isteyen müşterilerimiz, normal kurye hizmetimizden farklı bir ücret ödemektedirler. Bunun sebebi ise normal kurye hizmetimizde tüm gönderiler sırayla toplanmakta ve dağıtılmaktadır. Vip kurye hizmetimizde ise sadece sizin gönderinize öncelik tanınmakta ve kısa süre içerisinde teslim alınarak belirttiğiniz adrese götürülmektedir. Ücretlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilmek için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Eğer siz de Vip Kurye hizmeti almak istiyorsanız 444 64 92 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

vip-kurye

Kurye | Moto Kurye