Şişli Acil Moto Kurye | City Express Kurye | 0 542 317 3636 | İstanbul İçi Kurye Servisi
 
0 212 217 3636
0 542 317 3636

Şişli Acil Moto Kurye

Çağlayan’da bulunan firmamız sayesinde Şişli moto kurye hizmetinden faydalanmanız mümkün olacaktır. İstanbul’un her semtinde hizmet veren bir kurye firması olma niteliğini taşıyoruz. Bu nedenle de müşterilerimize kolayca ulaşım gerçekleştirmeyi de başarıyoruz. Herhangi bir aksaklık durumunun yaşanması söz konusu olmuyor. Gönderilerinizin acilliğine göre farklı seçeneklerden yararlanma fırsatınız da var. Vermiş olduğumuz hizmetlerden birisi de acil moto kurye olarak karşınıza çıkacaktır. Bu hizmet ile personelimiz yaklaşık 20 dakika içerisinde adresinize gelir ve daha sonra 1 saat içinde de ürün ya da evraklarınızı gitmesi gereken adrese ulaştırır. Ödeyecek olduğunuz ücret bu seçenekler arasında değişim gösterebilir. Bu nedenle de sistem üzerinden fiyat kontrolü yapmalısınız. Ancak bunun haricinde sizden ekstra bir ücret de talep edilmez. Güvenli bir taşımacılık sonucunda adrese elden teslim gerçekleştirildikten sonra da size mesaj servisi ile bilgilendirme gerçekleşir.

Şişli motorlu kurye firmamızdan VIP destek almak istiyorsanız çeşitli koşulları da yerine getirmeniz gerekir. Bu hizmeti herkes için vermiyoruz. İlk olarak firmamıza abone olmalısınız ve daha sonra bu avantajlardan yararlanabilirsiniz. Kişilere özel olarak vermiş olduğumuz VIP hizmeti için bölgedeki diğer gönderileri de toplamıyoruz ve yalnızca sizin göndermek istediğiniz ürünü alarak yola çıkıyoruz. Motorlu taşıma gerçekleştiği için de gecikme durumu söz konusu olmuyor. Çoğu müşterimiz bu kolaylıklardan yararlanmak için bize başvuruyor. Çünkü gün içerisinde saatler boyunca araçları ile trafikte kalmak ve zaman kaybetmek istemiyorlar. Bunun yerine kendi işlerine yoğunlaşabiliyorlar ve gönderi işlerini biz kısa zamanda gerçekleştiriyoruz.

Eğer siz de Şişli kurye avantajlarından yararlanmak ve en kusursuz hizmeti almak istiyorsanız 444 64 92 numaralı telefonu arayarak bize ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz bütün detayları size aktaracaktır.

City Expres Kurye

Kurye | Moto Kurye