0 542 317 3636

Normal Kurye

Normal Kurye ile gönderileriniz ortalama olarak 30 dakika içerisinde sizden alınır ve göndermek istediğiniz adrese toplam 180 dakika içerisinde güvenli bir şekilde teslim edilir. İstanbul içerisinde aciliyeti olmayan gönderileriniz için bu sistemimizden faydalanabilirsiniz.

Normal Kurye İstanbul şehri içerisinde gün içerisinde yollamanız gereken gönderilerinizi normal kuryehizmetlerimizden faydalanarak, belirtmiş olduğunuz adrese aynı gün içerisinde gönderebilirsiniz. Ekiplerimiz, evinize ya da ofisinize kadar gelerek gönderinizi sizden teslim alacaklar ve aynı gün içerisinde dağıtım işlemlerini tamamlayarak gönderinizi istediğiniz adrese teslim edeceklerdir.

Normal Kurye hizmetlerimizden faydalanabilmek için telefon numaralarımız aracılığı ile bizimle iletişim kurabilirsiniz. City Express olarak adresinize en yakın olan kuryemizi gönderinizi telsim alması için yönlendireceğiz ve kuryemiz diğer gönderiler ile birlikte sizin gönderilerinizi de gün içerisinde gelip alacaktır.

Tüm gönderilerin teslim alınmasından sonra ise dağıtım işlemlerine başlanacaktır. City Express kurye hizmetleri ile tüm gönderileriniz mümkün olan en kısa süre içerisinde belirttiğiniz adrese teslim edilecektir. Tüm dosyalarınız, evraklarınız ve diğer gönderileriniz motorlu kurye ekiplerimiz tarafından özenle teslim edilmektedir. Gönderileriniz teslim edildikten sonra teslimat bilgileri tarafınıza kısa mesajla bildirilecektir.

Normal Kurye hizmetlerimizden faydalanarak gün içerisinde göndermeniz gereken önemli dosyalarınızı, evraklarınızı ve diğer tüm gönderilerinizi hiçbir şekilde trafikte saatlerce vakit kaybetmeden, diğer işlerinizi ertelemek zorunda kalmadan ve benzin masrafı yapmak zorunda kalmadan sadece firmamızla iletişim kurarak ve ekiplerimize teslim ederek istediğiniz adrese gönderebilirsiniz.

İstanbul’da hizmet vermekte olan firmamız ekipleri diğer gönderilen sayısına, trafik durumuna ve gönderinizin teslim edileceği adresin uzaklığına bağlı olarak mümkün olan en kısa süre içerisinde adrese teslim edecektir.

Eğer gönderilerinizin acil bir şekilde teslim edilmesi gerekiyorsa normal kurye hizmetimiz sizin için zaman kaybına yol açabilmektedir. Çünkü normal kurye ile öncelikle dağıtımı yapılacak olan tüm gönderiler müşterilerimizden toplanmakta ve daha sonra dağıtımlarımız gerçekleştirilmektedir. Ayrıca normal kurye hizmetlerimiz mesai saati bitiminde son bulmaktadır.

Bu nedenle eğer gönderileriniz acil bir şekilde ulaştırılmalıysa ya da mesai saatleri dışında gönderilmeleri gerekiyorsa hızlı kurye ya da gece kurye hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. City Express olarak müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak hizmet seçeneklerimizi özenle belirlemekteyiz.
Firmaların gün içerisinde standart olarak göndermeleri gereken dosya ve evrakları ya da gün içerisinde teslimi konusunda herhangi bir acil durum söz konusu olmayan tüm gönderilerinizde normal kurye hizmetlerimizle sizlerin yanındayız.

Normal Kurye hizmetlerimizin fiyat seçenekleri hakkında ve diğer hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilmek için firmamızla iletişim kurabilirsiniz. Normal kurye hizmetimizden faydalanmak için bizi aramanız yeterlidir. En kısa zamanda motorlu kuryemizi adresinize yönlendirerek, gönderinizin teslim alınmasını sağlamakta ve kısa süre içerisinde teslim etmekteyiz.

Eğer siz de Normal Kurye hizmeti almak istiyorsanız 444 64 92 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

normal-kurye

Kurye | Moto Kurye