0 542 317 3636

Maltepe Moto Kurye

İstanbul ili büyük bir şehir olmakla birlikte yoğun bir nüfusa sahip bulunmaktadır. Bu ilçede iki ilçe arasında gitmek dahi saatler alabiliyor. Bu durum farklı gerekliliklerde de sorunlara neden olabilmektedir. Özellikle posta ve kurye hizmetleri şehir içinde fazlasıyla gecikmektedir. Bu gecikmenin sebebi genellikle trafik olmaktadır. Ancak pek çok kişi acil durumlarda şehir için kargo yolunu tercih ediyor. Ancak artık bu sorunlar ortadan kalkıyor.

Kurye hizmetleri ile birlikte hızlı bir şekilde gönderilerin iletilmesi mümkün olmaktadır. Motorlu kuryeler istenilen adresten paketi teslim almaktadır. Bununla birlikte teslimat yine belirtilen adrese yapılmaktadır. Maltepe moto kurye hizmetlerinin alınabildiği ilçelerden biri olarak bu avantajlardan kolaylıkla yararlanabiliyor. Ayrıca bölgede bulunan hiçbir semtin uzaklığı hizmetlerin alınmasına engel olmuyor. Orhan Gazi Caddesi’nde yaşayanlar için de aynı durum mümkün olmaktadır.

Ayrıca küçük paketler ve evraklar için de moto kurye uygun bir yöntem olmaktadır. Çünkü çalışanlarımız gönderileri özenle teslim almakta ve korumaktadır. Teslim edilen her paketin önemli olması nedeniyle daima bu durum esas alındığından gönderiler hiçbir şekilde zarar görmemektedir. Bu durum özellikle evrak teslimatı yapılması durumlarında kuryeleri tercih edenlere güven vermektedir. Bunun yanı sıra Maltepe kurye seçenekleri de tarafımızca geniş tutulmaktadır. Gönderinin aciliyetine göre farklı seçenekler tarafımızca sunuluyor.

Ayrıca fiyatlar da hizmetlere göre fazlasıyla uygun tutulmaktadır. Ancak kurye hizmetlerinde fiyatlar genellikle diğer gönderim türlerine göre yüksek olmaktadır. Bunun temel sebepleri arasında gönderinin hızı ve türü yer alıyor. Sadece iki saat içerisinde paketlerin istenilen adreslere teslim edilmesi ise pek çok kişiyi önemli gecikmelerden kurtarmaktadır. Ayrıca sitemizden gönderi tipi, paketin teslim alınacağı ve teslim edileceği semt belirtilerek fiyatların öğrenilmesi mümkün olmaktadır. Bunun yanı sıra 444 64 92 numaralı hat aranarak taleplerin bizlere iletilebilmesi mümkün olmakta ve bu sayede hizmetlerin daha hızlı verilmesi amaçlanmaktadır.

Kurye | Moto Kurye