0 542 317 3636

Levent Moto Kurye

İstanbul’un büyük mahallelerinden birisi olarak bilinen Levent, nüfus olarak da kalabalık bir bölge olma özelliğini taşır. Burada bulunan iş yerinin de sayısı oldukça fazladır. Durum böyle olduğu için de kurye ihtiyaçları ortaya çıkar ve kişiler farklı adreslere en güvenli biçimde gönderi yapmak isterler. Levent moto kurye hizmeti veren firmamızdan istediğiniz zaman destek alabilirsiniz. 4. Levent, İç Levent ve Akarsu Caddesi üzerindeki şubelerimize ulaşımınız mümkün olacaktır.
Dilerseniz gönderecek olduğunuz ürünleri buradan teslim edebilir dilerseniz de adresinize gelmemizi sağlayabilirsiniz. Ürünleriniz gönderilmeden önce paketlenir ve güvenlik sorunu oluşmaması için bu aşamada dikkatli davranılır. Motor bagajına konulduğunda, yol boyunca çeşitli sıkıntılar çıkmaması da bu şekilde sağlanmış olur. Evrak gönderimi yapacak olduğunuz zaman da bu uygulama gerçekleştirilir. Evrakların dağılması ya da kaybolması gibi bir durum da söz konusu olmaz. Daha sonra hızlı bir şekilde moto kurye yola çıkar ve gitmesi gereken adrese de saatler içerisinde ulaşmış olacaktır.

Levent motorlu kurye firmamız haftanın her günü faaliyet gösteren adreslerden birisi olma özelliğini taşır. Bunun yanı sıra kişilere en iyi biçimde hizmet sunmayı da garanti eder. Fiyat konusunda da oldukça uygun seviyeler belirlenmiş ve bu şekilde hizmet edilmeye çalışılmaktadır. Gönderilecek olan bölgenin uzaklığına göre fiyatlar da değişim söz konusu olur. Ancak her semt için belli bir miktar vardır ve bunların da değişme durumu olmaz. Acil kurye gönderi yapacak olduğunuzda daha kısa sürede teslimat tamamlanır. Ancak bu hizmet için ödeyecek olduğunuz ücretler de artış gösterir.

Firmamıza ulaşmak ve detaylı bilgileri müşteri hizmetlerinden almak için 444 64 92 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Levent kurye olarak bütün sorularınızı hızlı bir şekilde cevaplandıracağız.

Kurye | Moto Kurye