0 542 317 3636

Kartal Kurye Hizmetleri

Kartal İstanbul’un merkeze en uzak ilçeleri arasında yer almaktadır. Bu ilçeden merkezi noktalara ulaşım saatler sürüyor. Bu nedenle de pek çok kişi farklı durumlarda sorunlar yaşıyor. Ancak artık acil kurye gönderileri olanlar için mesafe sorunu ortadan kalkmaktadır. Firmamız Kartal ilçesinde de kurye hizmetleri vermektedir. Kartal motorlu kurye seçeneğiyle birlikte acil teslim edilmesi gereken tüm evraklar kısa sürede rahatlıkla istenilen semte ulaştırılabiliyor. Bu sayede şehir içi gönderilerde kargo ve posta yoluyla vakit kaybetme durumu da ortadan kalkmaktadır. Çünkü motorlu kuryeler ile birlikte teslimat süreleri iki saate kadar düşüyor. Ayrıca diğer hizmetlerde olduğu gibi sınırlı çalışma saatlerinin yarattığı sorunlar da moto kurye hizmetlerinde meydana gelmemektedir. Bunun yanı sıra gönderinin aciliyetine göre farklı seçenekler de isteyenlere sunulmaktadır. Sitemizde bu seçenekler ayrıntılı biçimde verilmektedir. Ayrıca isteyenlerin 444 64 92 numaralı telefon hattı ile bizimle iletişime geçmesi ve daha detaylı bilgi alması da mümkün olmaktadır.

Bunun yanı sıra Kartal’da bulunan hiçbir mevki kurye hizmetlerinden yararlanmak için sorun olmuyor. Çanakkale Caddesi de dâhil pek çok noktadan gönderilerin teslim alınması ya da buraya istenilen paketin teslim edilmesi de mümkün durumlardandır. Bunun yanı sıra Kartal kurye ile birlikte trafiğin, şehir içi yoğunluğun yaşattığı sorunlar ortadan kalkıyor.

Firmamız fiyatlarını da müşteri memnuniyeti çerçevesinde belirlemektedir. Öncelikle belirtmek gerekiyor ki kurye hizmetlerinin fiyatı hız ve mesafe ile doğru orantılı olmaktadır. Ödenen ücretler hizmete göre belirlenmektedir. Ancak firmamız bu fiyat politikasına uymakla birlikte ücretleri uygun tutmaya çabalamaktadır. Bunun yanı sıra hizmet kalitesi de yüksek tutulmaktadır. Kartal moto kurye fiyatları gönderinin teslim edileceği yerin mesafesine göre belirlenmektedir. Bu nedenle fiyatlar uzaklığa göre sabit olmaktadır.

Kurye | Moto Kurye