0 542 317 3636

İkitelli Motorlu Kurye

Kurye denilince akla motorlu kuryeler, yaya kuryeler ve arabalı kuryeler gelmektedir. Motorlu kuryeler acil bir evrak veya eşya teslimi gerektiğinde, yaya kuryeler kısa mesafeli yerlerde ve arabalı kuryeler ise büyük kurye ihtiyaçları ve uzun yollar için kullanılır.
En çok tercih edilen kurye çeşidi ise motorlu kuryelerdir. Kısaca moto kurye denilir ve e büyük özelliği akan veya da duran trafik içerisinde takılmadan hızlıca evrağı sahibine ulaştırabilmesidir. Bu nedenle en çok tercih edilen kurye türü budur. Tabi ki kuryenin de hızını etkileyen faktörler vardır. Her şeyden önce güvenilir bir kurye ile çalışmanız gerekir. Bu güvenin size garantisini verebilecek olan Halkalı Caddesi İkitelli Motorlu Kurye ile siz de artık kuryenize güvenebilir ve istediğiniz evrağı ya da eşyayı hızlıca istediğiniz yere gönderebilirsiniz. Üstelik uygun fiyat garantisi ile fazla para ödemeden kuryenizi gönderebilirsiniz.

Fiyatlar evrağın ya da eşyanın gönderileceği yerin uzaklığı ile doğru orantılı bir şekilde artmaktadır. Böylelikle kısa mesafelerdeki işlerinize fazla para ödemenize gerek kalmadan istediğiniz her işleminizi tamamlayabilirsiniz. Uzman kadrosu ve güvenilir ekipmanları ile çalışan İkitelli Moto Kurye sayesinde teslimatınızın ulaşması gereken adrese çok kısa bir süre içerisinde ulaşacağından emin olabilirsiniz. Ayrıca çalışan elemanların gönderinin gitmesi gereken yere ulaştığında gönderiyi vereceği kişiden imza alması ile gönderinizin doğru adrese gidip gitmediğini kolaylık ilk öğrenebilirsiniz. Ayrıca kurye takip seçeneği ile her nerede olursanız olun kuryenizi takip edebilir ve durumunu öğrenebilirsiniz.
Gönderilecek evrakların büyük bir çoğunluğu önemli sınıfına girmektedir ve bu evrakların kaybolması durumunda hem firma hem de müşteri ile ilgili sorunlar çıkmaktadır. Bu durumla karşı karşıya kalmamak için ulaşmanız gereken telefon numarası ise 444 64 92 ‘dir.

Kurye | Moto Kurye