0 212 217 3636
0 542 317 3636
HİZMETLERİMİZ
 • NORMAL KURYE HİZMETİ

  Normal Kurye ile gönderileriniz ortalama olarak 30 dakika içerisinde sizden alınır ve göndermek istediğiniz adrese toplam 180 dakika içerisinde güvenli bir şekilde teslim edilir. İstanbul içerisinde aciliyeti olmayan gönderileriniz için bu sistemimizden faydalanabilirsiniz.
 • EXPRESS KURYE HİZMETİ

  Express Kurye ile gönderileriniz ortalama olarak 30 dakika içerisinde sizden alınır ve göndermek istediğiniz adrese 90 dakika içerisinde güvenli şekilde teslim edilir. Acil olarak oluşan kurye ihtiyaçlarınız için City Expres kurye olarak sizlere express kurye hizmeti sunmaktayız.
 • VIP KURYE HİZMETİ

  Vip kurye ile gönderileriniz ortalama olarak 20 dakika içerisinde sizden alınır toplam 60 dakika içerisinde göndermek istediğiniz adrese güvenli bir şekilde teslimatı yapılır. City Expres Kurye olarak müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarına yönelik geliştirdiğimiz hizmet seçeneklerimize Vip kurye hizmetimizi de eklemiş bulunmaktayız.
 • GECE KURYE HİZMETİ

  City Expres olarak sizlere mesai saatlerinden sonra da nöbetçi kuryelerimiz ile hizmet vermeye devam etmekteyiz. Saat 19:00 itibari ile mesai saati bittiginden City Expres Kurye'nin Gece Kurye hizmetinden 19:00-08:00 saatleri arasinda faydalanabilirsiniz.
Kurye | Moto Kurye