0 542 317 3636

Hadımköy Moto Kurye ile Güvenli Gönderiler

Kurye firmaları gün geçtikçe artış göstermekle beraber vermiş oldukları hizmetleri de yenilemektedirler. Müşterilerin en hızlı şekilde gönderi yapmalarına ve ucuz yollardan bu işi halletmelerine de olanak tanıyan firmalar olarak bilinirler. Hadımköy moto kurye firmamız da en iyi şekilde hizmet veren ve faaliyetlerine aralıksız olarak devam eden bir kuruluştur. Şehir içerisinde trafik sıkıntısı çeşitli saatlerde daha sık yaşandığı için bu şekilde gönderi yapmanız size büyük bir avantaj sağlar ve zaman konusunda da tasarruf etmeniz sağlanmış olur. Çünkü motorlu taşıtların trafikte takılması gibi bir sorun söz konusu değildir. Bu nedenle de moto kurye en acil gönderilerinizi de olması gerektiği şekilde gitmesi gereken adrese ulaştırmış olur.
Firmamızın ücret olarak müşterilere sunmuş olduğu fiyatlar da gayet uygundur ve standart fiyatlar belirlenmiştir. Yalnızca mesafeye göre fiyatlarda değişme söz konusu olur ve gönderinin tipi fiyata yansımaz. Bunun yanı sıra gün içerisinde hangi saatlerde gönderi yapacak olduğunuz da fiyatları etkiler. Örneğin gece vakitlerinde kurye hizmeti talep ediyorsanız daha yüksek miktarlar ödemek zorunda kalırsınız.

Hadımköy kurye şubesi Ziya Meriç Caddesi üzerinde bulunur ve ürün teslimatını ve ödemeleri burada gerçekleştirebilirsiniz. İsterseniz adresinize kadar da gelip elden teslim alabiliriz. Yol boyunca ürün ya da evraklarınızda güvenlik açısından bir risk durumu söz konusu olmaz. Herhangi bir zarara uğramadan bütün gönderiler gitmesi gereken adrese ulaşır ve elden teslimi de gerçekleşmiş olur. Müşterilerimiz her açıdan kaliteli bir hizmet alma fırsatını elde ederler.

Bize ulaşmak için 444 64 92 numaralı telefondan yararlanabilirsiniz. Hadımköy moto kurye hizmetleri için merak ettiğiniz bütün soruları öğrenebilir ve ücret bilgisini alabilirsiniz. Daha sonra kuryemiz sizin için faaliyete geçer.

Kurye | Moto Kurye