0 542 317 3636

Gece Kurye

Gece kurye hizmeti icin aşağıdaki numaradan bize ulaşabilirsiniz.

0506 148 18 29

Normal Kurye ile gönderileriniz ortalama olarak 30 dakika içerisinde sizden alınır ve göndermek istediğiniz adrese toplam 180 dakika içerisinde güvenli bir şekilde teslim edilir. İstanbul içerisinde aciliyeti olmayan gönderileriniz için bu sistemimizden faydalanabilirsiniz.

City Express olarak sizlere mesai saatlerinden sonra da nöbetçi kuryelerimiz ile hizmet vermeye devam etmekte ve böylece acil gönderilerinizin bir an önce gönderilmeleri için elimizden geleni yapmaktayız.

Nöbetçi kuryelerimiz 24 saat boyunca sizlere hizmet vermek için hazır beklemekte ve iletişim kurmanız halinde evinize kadar gelerek gönderilerinizi teslim almaktadırlar.

Sizlere sunmakta olduğumuz Gece kurye hizmetimiz sayesinde gün içerisinde çok yoğun olduğunuz zamanlarlarda gönderinizi mesai saatine kadar yetiştirmek için uğraşmak zorunda kalmazsınız. Mesai saatleri sonrasında acil bir şekilde gelişen kurye ihtiyaçlarınız için anında bizimle iletişim kurabilir ve gönderilerinizi yollamak için ertesi günü beklemek zorunda kalmazsınız. Mesai saatleri dışında herhangi bir şekilde kurye ihtiyacı duymanız halinde Gece kuryehizmetlerimizden faydalanmak için nöbetçi kuryelerimize web sitemizde yer alan numaralarımız aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Sizin adresinize en yakın olan nöbetçi kuryemiz, kısa bir süre içerisinde evinize kadar gelerek gönderinizi sizden teslim alacaktır. Böylece sizleri mesai saatinden sonra gönderinizi götürmek için uğrayacağınız zaman kaybından, yakıt ücretinden kurtarıyor ve trafik sıkıntısı ile uğraşmanızın önüne geçebiliyoruz. Kimi zaman Gece kurye hizmeti yerine taksi ile gönderi yollamak gibi farklı seçeneklerde tercih edilebilmektedir. Ancak taksi aracılığı ile yolladığınız gönderilerinizin teslim edilip edilmeyeceğine tam olarak güvenemeyeceğiniz gibi tam olarak zamanında teslim edilmeme ihtimali de oldukça yüksektir.

Bu nedenle firmamızın nöbetçi kurye ekiplerine güvenebilir ve Gece kurye hizmetimizden faydalanarak gönderilerinizin saat kaç olursa olsun güvenli bir şekilde teslim edileceğinden emin olabilirsiniz. Motorize ekiplerimiz, gönderilerinizi belirttiğiniz adrese, tam olarak belirttiğiniz saat içerisinde teslim edecekler, herhangi bir gecikme yaşanmasına izin vermeyeceklerdir.

Gece kurye hizmetimiz ile gönderileriniz teslim edildikten sonra teslimat bilgileri kısa mesaj aracılığı ile nöbetçi kuryemiz size ulaştıracaktır. Gönderileriniz genellikle 15 ile 75 dakika içerisinde İstanbul içerisinde belirttiğiniz adrese teslim edilmektedir. Burada gönderinizin teslim edileceği adresin uzak ya da yakın olması, trafik durumu gönderi zamanında oldukça etkili olmaktadır. Nöbetçi kuryelerimiz, gönderinizi sizden teslim alır almaz başka hiçbir yere uğramadan, teslim adresine doğru hızla yol alacaktır. Mesai saatlerinden sonra dilediğiniz saatlerde ekiplerimize ulaşarak Gece kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Eğer siz de Gece kurye hizmeti almak istiyorsanız 444 64 92 nolu telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

gece-kurye

Kurye | Moto Kurye