0 542 317 3636

Fatih Moto Kurye

Günümüzde artık sağlam bir sektör haline gelmiş kuryecilik ile insanlar istedikleri belgeyi veya da eşyayı çok kısa bir süre içerisinde istedikleri yere gönderebiliyorlar. Yakın mesafe ve acelesi olmayan belgeler için yaya kurye, büyük eşya ya da uzun mesafeler için arabalı kuryeler ve hızlı ulaşım sağlanması istendiğinde ise motor kuryeler devreye giriyor. Bunlar arasından en çok tercih edileni ise moto kuryeler. Moto kuryeler motosiklet ile ulaşım sağladığından hem trafiğe takılmıyor hem de istenilen belgeyi adresine çok kısa bir süre içerisinde ulaştırıyor. Özellikle İstanbul gibi bir şehirde trafik bu kadar yavaş hareket etmesine rağmen Adnan Menderes Bulvarı – Vatan Caddesi aralığında Fatih Motorlu Kurye ile siz de trafiğin önünde geçen bu sisteme katılabilir ve işlerinizi kısa bir süre içerisinde vakit kaybetmeden halledebilirsiniz. İşinde profesyonel ekibi ile güven konusunda son derece hassas çalışanları sizin düşündüğünüz gibi oluşturulmuş ve bu konuda hiçbir tereddüt duymamanız amaçlanmıştır.

Kurye ile göndereceğiniz gönderileriniz gidecek olan adresin uzaklığına göre değişmekte olup sabt fiyat uygulamasından sıyrılmış ve sizin kısa mesafelere bile olsa boş yere para vermeniz önlenmiştir. Bu durumda çok makul fiyatlar ile kuryecilik anlayışını sağlayan bu firma ile tanışıp güven dolu çalışma ortamı ve çalışanları ile kuryecilik sitemine siz de bir adım atabilirsiniz. Üstelik Fatih Moto Kurye ile gönderinizin ulaşması gereken yere ulaştığından emin olabilirisiniz.
Hem kurye takip sistemi ile hem de gönderildiği adreste alınan imza ile kuryenizin durumunu ve doğru kişiye ulaşıp ulaşmadığınız yakından takip edebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey 444 64 92 nolu telefon ile bize ulaşmanız ve bu eşsiz ekiple güven dolu kurye işlemlerinizi halletmenizdir.

Kurye | Moto Kurye