0 542 317 3636

Express Kurye

Express Kurye ile gönderileriniz ortalama olarak 30 dakika içerisinde sizden alınır ve göndermek istediğiniz adrese 90 dakika içerisinde güvenli şekilde teslim edilir. Acil olarak oluşan kurye ihtiyaçlarınız için City Expres kurye olarak sizlere express kurye hizmeti sunmaktayız.

Express Kurye Gün içerisinde acil bir şekilde oluşan kurye ihtiyaçlarınızı tamamlayabilmek üzere City Express kuryeolarak sizlere expres kurye hizmeti sunmaktayız. Hızlı bir şekilde teslim edilmesi gereken gönderileriniz ekiplerimiz tarafından kısa süre içerisinde sizden teslim alınmakta ve belirttiğiniz sipariş adresine götürülmektedir.

Gönderileriniz maksimum 1,5 saat içerisinde istediğiniz adrese götürülmektedir. Express kurye hizmetimizden faydalanmak için telefon numaralarımız aracılığı ile bize ulaşmanız yeterli. Adresinize en yakın olan motorlu kuryemiz tarafımızdan yönlendirilecek ve gönderinizi teslim almak üzere gelecektir. Teslim alınan gönderiniz mümkün olan en kısa süre içerisinde belirttiğiniz sipariş adresine teslim edilecektir.

City Express kurye olarak sunduğumuz normal kurye hizmetimizde gönderileriniz gün içerisinde ekiplerimiz tarafından tek seferde toplanmakta ve daha sonra gönderilerin teslimatı yapılmaktadır. Bu nedenle normal kurye hizmetlerimiz ile gönderilerinizin acil bir şekilde ulaştırılması mümkün değildir. Express kurye hizmetimizde ise sadece sizin gönderinizin teslim edilmesi için kuryemiz hizmet verecektir.
Kuryemiz adresinize kadar gelecek ve gönderinizi teslim alarak mümkün olan en kısa süre içerisinde gönderinizi teslim edecektir. Bu nedenle acil olan gönderileriniz için Express kurye hizmetimizi sizlere tavsiye etmekteyiz.

Express kurye ile gönderinizin teslim edilmesi mevsim şartlarına ve teslimat adresinin uzaklığına göre farklılık gösterebilmektedir. Motorlu kuryelerimiz trafik sıkışık bile olsa ufak motorlar sayesinde araçların arasında kolayca hareket edebilir ve böylece gönderilerinizi normal bir araçtan çok daha kısa bir süre içerisinde teslim edebilir. Böylece siz de kendi aracınızla saatlerce trafikte bekleyerek vakit kaybetmek ve önemli işlerinizi ertelemek zorunda kalmazsınız.
Tek yapmanız gereken expres kurye hizmetimizden yararlanmak isteğinizi tarafımıza bildirmeniz ve adresinize gelen kuryemize gönderinizi teslim etmek olacaktır. Vakit kaybı yaşamadan, sorunsuz ve hızlı bir şekilde gönderilerinizi teslim edebilirsiniz.

Gönderilerinizin teslim süresi genellikle maksimum 1,5 saat sürmektedir. Ancak olumsuz hava koşulları ve teslimatın yapılacağı adresin uzaklığı bu sürenin uzamasına sebep olabilmektedir. Ancak express kurye hizmetimiz her şekilde normal kurye hizmetimizden ya da sizin kendi aracınızla gönderinizi götürmenizden çok daha kısa sürecek ve size kolaylık sağlayacaktır. Kuryemiz gönderinizi teslim ettikten sonra teslimat bilgileri size kısa mesaj yolu ile ulaştırılacaktır.

Express kurye ücretlerimiz normal kurye ücretlerimize göre daha farklı bir şekilde hesaplanmaktadır. Hizmet seçeneklerimiz ve fiyatlarımız hakkında bilgi edinmek, hizmetlerimizden faydalanmak için telefon numaralarımız aracılığı ile bizimle iletişim kurabilirsiniz. Expres kurye hizmetlerimiz ile gönderilerinizin hızlı bir şekilde teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

Eğer siz de Express kurye hizmeti almak istiyorsanız 444 64 92 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Kurye | Moto Kurye