0 542 317 3636

Esenyurt Acil Kurye Gönderileri

Şehir içerisinde farklı adreslere kurye ile acil kurye gönderiler yapmak oldukça kolay bir işlemdir. Üstelik fazladan ücretler ödemenize de gerek kalmaz. Kurye için verecek olduğunuz ücretler oldukça uygun fiyatlarda bulunur. Firmamızdan istediğiniz zaman destek alma ve başka bölgelere gönderi yapma şansınız olacaktır. Esenyurt moto kurye için Fatih Sultan Mehmet Caddesi üzerinden bize ulaşabilirsiniz ve gönderecek olduğunuz ürün ya da evrakları teslim edebilirsiniz.

İstanbul’un her noktasına hizmet veren bir firma olduğumuz için müşterilerimiz de bizden sürekli olarak yardım almak isterler. Çünkü gün içerisinde bu işler için vakit bulamayan ve düzenli olarak gönderi yapan kişilerin sayısı oldukça fazladır. Özellikle de acil ihtiyaçlar sırasında firmamız size daha iyi bir hizmet verir. Belirtmiş olduğunuz sürede, en geç birkaç saat içerisinde en uzak bölgeye ulaşım gerçekleşir ve elden teslimat da yapılmış olur. Kargo firmaları ile zaman kaybetmenize de gerek kalmaz.

Kargo firmalarının belli bir dağıtım süresi vardır ve toplu olarak dağıtım yaparlar. Bu nedenle de belirtilen saatlerde ya da acil olarak gönderi yapmanız da söz konusu olmaz. Ayrıca 24 saat boyunca da hizmet alma imkânınız bulunmaz. Ancak firmamız günün her saati hizmet verir. Gece saatlerinde bile bu avantajlardan yararlanma fırsatınız olacaktır. Esenyurt kurye en hızlı ve güvenli hizmeti müşterilerine sunmak için hazır olarak beklemektedir.
Bunun yanı sıra sistem üzerinden fiyat hesaplama da yapabilirsiniz. Nereden gönderi yapacak olduğunuzu ve hangi ilçeye ulaşımın gerçekleşeceğini belirtirseniz fiyat listesi karşınıza çıkar. Fiyatlar standart olarak müşterilere sunulur ve sonradan değişmesi gibi bir durum da söz konusu değildir.

444 64 92 numaralı telefondan detayları öğrenebilir ve Esenyurt motorlu kurye hizmetini çağırabilirsiniz.

Kurye | Moto Kurye