0 542 317 3636

Beykoz Acil Moto Kurye

Beykoz İstanbul ilinin fazlasıyla uzak bir bölgesi olarak karşımıza çıkıyor. Anadolu Yakası’nda yer alan bu ilçe merkezi noktalara fazlasıyla uzak olmaktadır. Bu sebeple de çoğu zaman hizmet alımlarında sorunlar yaşanmaktadır. Bu durum en fazla kargo ve kurye hizmet alımlarında yaşanmaktadır. Özelikle mesafe nedeniyle önemli evrakların iletilmesinde gecikmeler yaşanmaktadır. Ancak bu gecikmeler Beykoz moto kurye hizmetleriyle birlikte büyük ölçüde engelleniyor. Günümüzde kurye hizmetleri pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Bu durumun sebepleri arasında ise güvenlik ve hız yer alıyor.

Ayrıca firmamız da hizmetleri verirken müşterilerin isteklerine önem vermektedir. Bu sebeple de pek çok farklı seçenek de isteyenlere sunuluyor. Farklı gönderi tercihleri de bu seçenekler arasında yerini alıyor. Normal, express, vip ve araçlı gönderi tipleri firmamız tarafından yirmi yıllık tecrübeye dayanarak sunulmaktadır. Bunlar arasından gönderiye ve ihtiyaca en uygun olanının seçilmesi mümkün olmaktadır. Ayrıca beykoz kurye hizmetleri ile birlikte zaman kaybı yaşanmadan paketler istenilen adrese ulaştırılabiliyor. Fiyatlar da yine verilen hizmetlere göre belirlenmektedir. Ancak kurye hizmetlerinin gönderi şekli ve hızı nedeniyle normal gönderimlerden, kargo hizmetlerinden fiyatları yüksek olmaktadır. Fakat firmamız çok yüksek fiyatlar belirlemek yerine alınacak ücretleri uygun tutmaya çabalamaktadır. Böylelikle acil gönderi yapması gerekenler için de mağduriyetlerin önüne geçiliyor. Beykoz motorlu kurye hizmetlerinden yararlanırken de uygun fiyat politikası ile ödeme yapmak mümkün olmaktadır.

Ayrıca firmamız müşterilerini ek ücretlerle karşılaştırmamaktadır. Bu durum özellikle sık evrak gönderimi yapan firmalar için avantajlı bir duruma dönüşüyor. Ayrıca Beykoz ilçesi Fevzipaşa Caddesi gibi noktalarda yaşayanlar için de mesafe bu hizmetlerle sorun olmuyor. 444 64 92 numarasını arayarak hangi semtte yaşarsanız yaşayın bu hizmetlerden faydalanmanız mümkün olmaktadır.

Kurye | Moto Kurye