0 542 317 3636

Bakırköy Gece Moto Kurye

Mesai saatleri bitmiş olduktan sonra da kimi zaman gönderi yapmanız gerekebilir. Bunun için zaman bulamayabilir ve bir kurye şirketinden destek almak isteyebilirsiniz. Bakırköy moto kurye de size en iyi hizmeti sunmak ve acil işlerinizi kısa zamanda tamamlamak için hazır olarak bekleyen adreslerden birisidir. Firmamız kusursuz olarak gerçekleştirdiği teslimat işlemleri için 24 saat olarak hizmet vermeyi sürdürür. Bu nedenle de hiçbir aksaklık ortaya çıkmaz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışma gerçekleştirmemizden dolayı zamandan tasarruf etmiş olur ve önemli işlerinize daha çok vakit ayırabilirsiniz. Gece kurye hizmetinden yararlanmak ve bu şekilde gönderi yapmak istiyorsanız nöbetçi kuryelerimizden faydalanma şansınız vardır. Kurye çalışanımız adresinize gelir ve gönderinizi sizden teslim alarak direk olarak yola koyulur. Belirtmiş olduğunuz noktaya nerede olursa olsun en hızlı biçimde gönderim tamamlanacaktır ve bu işlemi ertesi güne bırakmanıza da gerek kalmamış olur. Çoğu müşterimiz gece kuryesinden devamlı olarak faydalanmaktadır.

Fişekhane Caddesi üzerinde bulunan adresimiz üzerinden gönderiler yola çıkar. Gece kuryesi için de bu durum geçerlidir. Mesai saatlerinin bitiş süresi kışın 18.30 olarak belirlenmiştir ve bu saatlerde kuryeden yararlanmak istiyorsanız gece tarifesi uygulanır. Normal gönderimlere göre gece tarifesi fiyatlandırması da farklıdır. Bakırköy moto kurye size en güvenli seçeneği sunar. Çünkü bazı müşteriler taksi aracılığı ile gönderim gerçekleştirmek isterler ancak bu pek de güvenli bir seçenek olmaz. Çünkü adrese teslimat yapılıp yapılmadığını bu şekilde bilemezsiniz ve size hiçbir şeyin de garantisi verilmemiş olur. Ancak firmamız ile çalışırken en garanti sonuçlara ulaşmış olursunuz.

Bakırköy moto kurye gönderim hizmetlerinden yararlanmak için mesai saatleri içinde 444 64 92 numaralı telefondan mesai saatleri dışında Gece kurye sayfamızdan ulaşmanız da mümkün olacaktır.

Kurye | Moto Kurye