0 542 317 3636

Bahçelievler Moto Kurye ile Teslimat

İstanbul’un büyük semtlerinden birisi de Bahçelievler’dir ve burada bulunan nüfus gibi iş yeri sayısı da oldukça fazladır. Bu nedenle motorlu kurye hizmetleri de aktif olarak faaliyetlerini gösterir.
Bahçelievler moto kurye ile müşterilerimiz bizden 24 saat boyunca ve istedikleri herhangi bir gün destek alabilirler. Bunun için Kemal Sunal Caddesi üzerinde bulunan şubemize başvurabilir ya da dilerseniz adresten teslimat yapabilirsiniz. Kuryemize başvurduktan sonra gün içerisinde personelimiz adresinize ulaşmış olur. Eğer acil olarak teslimat yapmanız gerekiyorsa daha hızlı şekilde size uğrayacak ve gönderinizi alacaktır. Aynı bölgeden farklı müşterilerin vermiş olduğu talepler sonucunda bütün ürünler toplanır ve daha sonra kurye gitmesi gereken adrese doğru yola çıkmış olur.
Böylece aksaklık yaşanması da söz konusu olmaz çünkü gerektiği zaman personelimiz yerinde olacaktır. Dağıtım sırasında ise yakın olan yerden itibaren teslimat başlar ve bu şekilde devam eder. Ancak en uzak adrese kuryenin ulaşması birkaç saatten fazla zaman almaz. Normal kurye gönderimleri için durum böyledir.

Bahçelievler moto kurye ile alacak olduğunuz hizmet size en garanti sonuçları vermiş olacaktır. Ürün gitmesi gereken adrese ulaştırıldıktan sonra mesaj servisi sayesinde bilgilendirilmiş olursunuz. Böylece çeşitli kontroller yapmanıza da gerek kalmaz çünkü firmamız sizi durumdan haberdar eder. Kurye firmamız sayesinde diğer önemli işlemlerinizi aksatmanıza gerek kalmaz. Trafikte saatlerce zaman kaybetmek yerine ürünlerinizi, evrak ya da belgelerinizi bize teslim etmeniz yeterli olur. Birkaç saat içinde gönderi yerine teslim edilse de, çeşitli faktörlerde zamanı etkileyebilir. Diğer gönderilerin çokluğu, hava şartları gibi durumlar bu süreye etki etmektedir.

Her şeye rağmen Bahçelievler moto kurye hizmetini city express kurye firmamız ile zamandan kazanmış olursunuz. Bize ulaşmak için 444 64 92 numaralı telefonu kullanmanız yeterlidir.

Kurye | Moto Kurye